Медицинские справочники серии «Библиотека «Здоровье Украины» Медицинские справочники серии «Библиотека «Здоровье Украины» Контакт Карта сайта
Професійно лікарю-практику

Содержание

справочника

Семейный врач

Протоколы диагностики и лечения заболеваний у детей

Семейный врач. Протоколы диагностики и лечения заболеваний у детей

Безперервний розвиток світової та вітчизняної медичної науки змінює існуючі підходи до лікування та діагностики захворювань (в тому числі диференціальної), а також – погляди на етіологію та патогенез багатьох хвороб. В умовах «фармакологічного буму» лікарю стає дедалі важче визначитися з призначенням адекватного лікування та об’єму медичних процедур для кожного конкретного пацієнта. Тому своєчасне поширення нових методів діагностики та схем лікування і впровадження їх у лікарську діяльність забезпечує високу якість медичного обслуговування населення.

Більшість європейських країн вже давно користується різними системами впровадження нових знань у сферу медицини. Частіше це здійснюється прийняттям та затвердженням нормативних документів щодо діагностики та лікування захворювань.

Україна здійснила крок у розробці та впровадженні в діяльність вітчизняних лікарів нормативних документів щодо регламентації лікувально!діагностичного процесу. Останніми роками Міністерство охорони здоров’я України затвердило та рекомендувало до використання деякі протоколи діагностики та лікування з різних лікарських спеціальностей.

Необхідно визнати, що більшість вітчизняних лікарів, на жаль, ще недостатньо ознайомлені з новими нормативними медичними документами. Головна причина – відсутність оперативного доступу до актуальної медичної інформації. Сучасному лікарю необхідний простий і ефективний помічник у повсякденній інтелектуальній роботі, джерело сучасної медичної інформації на робочому столі та біля ліжка хворого.

Мета нашого видання – донести до широкого кола лікарів розроблені робочими групами відомих вітчизняних фахівців та затверджені Міністерством охорони здоров’я України сучасні методи діагностики та лікування захворювань. При розробці довідника автори керувалися принципами доказової медицини, рекомендаціями визнаних міжнародних медичних організацій, ВООЗ та ін.

Впевнені, що впровадження в практику охорони здоров’я сучасних рекомендацій діагностики та лікування сприятиме підвищенню ефективності медичної допомоги громадянам України.

Ми розуміємо необхідність подальшого вдосконалення протоколів діагностики та лікування захворювань у дітей в зв’язку з неупинним розвитком медицини, тому всі зауваження й побажання відповідних спеціалістів будуть авторами сприйняті з вдячністю.

С.О. Крамарєв
П.П. Сокур
Л.І. Чернишова

Иммунология

Инфекционные и паразитарные заболевания

Пульмоногия

Посібник «Внутрішні хвороби. Підручник, заснований на принципах доказової медицини 2018/19»
Практикум врача

Клинический опыт

Справочники Полезное Информация

Гастроэнтеролог

Эндокринолог

Педиатр

Семейный врач

Дерматолог. Венеролог

Пульмонолог. Фтизиатр

Гинеколог

Детский эндокринолог

Офтальмолог

Лабораторные тесты

Терапевт (том 1)

Терапевт (том 2)

Участковый педиатр

Кардиолог

Травматолог

Аллерголог

Неотложные состояния

Детский гастроэнтеролог

Детский инфекционист

Иммунолог

Антимикробная терапия

Суточное мониторирование ЭКГ

Хирург

Психиатр

Детский пульмонолог

Инфекционист

Стоматолог

Уролог

Клинический опыт

Референтные нормы анализов

Лекарственные средства

Анкета читателя

О нас

Приобрести справочник

Реклама в справочниках

Новые проекты

Контакт

Сайт для врачей и медработников
Условия использования