Медицинские справочники серии «Библиотека «Здоровье Украины» Медицинские справочники серии «Библиотека «Здоровье Украины» Контакт Карта сайта
Професійно лікарю-практику

Нозологии

Лекарственные средства

Торговые марки

Подписка на новости

Подписаться     Отказаться

Канефрон® Н

Канефрон® Н, Canephron® N

Canephron-N

Виробник: Bionorica AG

Форма випуску та склад
Драже у блістерах, № 60.
1 драже містить висушені лікарські рослини у вигляді порошку: трави золототисячника (Herba Centaurii) 18 мг; кореня любистка (Radix Levistici) 18 мг; листя розмарину (Folia Rosmarini) 18 мг; допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний, лактоза моногідрат, повідон (К25, К30), магнію стеарат, заліза оксид червоний, рибофлавін Е101, кальцію карбонат, декстроза, крохмаль кукурудзяний модифікований, віск монтановий гліколевий, олія рицинова, сахароза, шелак, тальк, титану діоксид.
Краплі для перорального застосування, у флаконах по 100 мл, № 1.
100 г крапель містить 29 г водно-спиртового екстракту, виготовленого на 59% етиловому спирті з лікарських рослин: трави золототисячника (Неrbа Сеntаurіі) 0,6 г, кореня любистку (Rаdіх Lеvіstісі) 0,6 г, листя розмарину (Folia Rosmarini) 0,6 г, вміст етанолу: 19 об.%; допоміжні речовини: вода очищена.

Фармакологічні властивості
Рослинні компоненти, що входять до складу препарату, проявляють комплексну активність, що проявляється у протизапальній дії та усуненні спазму сечовивідних шляхів, сечогінному, вазодилятаційному та антибактеріальному ефектах. Під впливом препарату посилюється виділення солей сечової кислоти та змінюється кислотність сечі, що попереджає утворення та ріст конкрементів у сечовивідних шляхах і протидіє росту бактерій.
Внаслідок дії розмаринової кислоти, пригнічується вивільнення медіаторів запалення, що зумовлює стійкий протизапальний ефект. Всі рослинні компоненти, які входять до складу препарату, містять речовини (фенолкарбонові кислоти, ефірні олії та ін.), що зумовлюють широку антимікробну дію препарату. Вплив препарату на канальцеву і клубочкову систему нирок призводить до зниження виділення білка при протеїнурії.

Показання до застосування
Основна (базисна) терапія та як компонент комплексної терапії при гострих та хронічних інфекціях сечового міхура (цистит) і нирок (пієлонефрит), в тому числі й у вагітних жінок.
Хронічні неінфекційні захворювання нирок (гломерулонефрит, інтерстиціальний нефрит).
Профілактика утворення сечових камінців, у тому числі й після їх видалення.

Спосіб застосування та дози
Драже: дорослим призначають по 2 драже 3 рази на день; дітям шкільного віку (з 6 років) – по 1 драже 3 рази на день. Після ослаблення гостроти
захворювання прийом препарату слід продовжувати протягом 4-6 тижнів. Драже ковтати, не розжовуючи, з невеликою кількістю рідини.
Краплі для перорального застосування: препарат приймають у такому дозовому режимі: дорослі – по 50 крапель 3 рази на день; діти до 1 року – по 10 крапель 3 рази на день; діти віком 1-5 років – по 15 крапель 3 рази на день; діти з 6 років – по 25 крапель 3 рази на день. Після ослаблення гостроти захворювання, прийом препарату слід продовжувати протягом 4-6 тижнів. Краплі приймають, як правило, в нерозведеному вигляді. Дітям краплі треба додавати у сік або чай. Перед вживанням збовтувати.

Побічна дія
Можливі алергічні реакції на складові компоненти препарату.

Протипоказання
Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Передозування
Випадки отруєння препаратом внаслідок його передозування не відомі.

Особливості застосування
Під час вагітності та при годуванні груддю препарат можна приймати при дотриманні рекомендацій для застосування та після консультації з лікарем.
При застосуванні драже/крапель Канефрон® Н необхідно споживати достатню кількість рідини. Препарат в рекомендованих дозах не знижує здатність керувати транспортом і працювати з механізмами.
Примітка для хворих на діабет. Одне драже еквівалентне 0,012 одиницям заміщення вуглеводів.
Краплі для перорального застосування: під час зберігання можливе незначне помутніння або випадання осаду; це не впливає на дію препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами
Можливі та доцільні комбінації Канефрону® Н з антибіотиками.
Негативні ефекти внаслідок взаємодії препарату з іншими медикаментами не відомі.

Посібник «Внутрішні хвороби. Підручник, заснований на принципах доказової медицини 2018/19»
Практикум врача
Справочники Полезное Информация

Гастроэнтеролог

Эндокринолог

Педиатр

Семейный врач

Дерматолог. Венеролог

Пульмонолог. Фтизиатр

Гинеколог

Детский эндокринолог

Офтальмолог

Лабораторные тесты

Терапевт (том 1)

Терапевт (том 2)

Участковый педиатр

Кардиолог

Травматолог

Аллерголог

Неотложные состояния

Детский гастроэнтеролог

Детский инфекционист

Иммунолог

Антимикробная терапия

Суточное мониторирование ЭКГ

Хирург

Психиатр

Детский пульмонолог

Инфекционист

Стоматолог

Уролог

Клинический опыт

Референтные нормы анализов

Лекарственные средства

Анкета читателя

О нас

Приобрести справочник

Реклама в справочниках

Новые проекты

Контакт

Сайт для врачей и медработников
Условия использования