Медичні довідники серії «Бібліотека «Здоров'я України» Медичні довідники серії «Бібліотека «Здоров'я України» Контакт Карта сайту
Професійно лікарю-практику

Содержание

справочника

Дерматолог. Венеролог

Рациональная диагностика и лечение в дерматологии и венерологии

Дерматолог. Венеролог. Рациональная диагностика и лечение в дерматологии и венерологии

В останні роки типова клінічна картина дерматологічних та венеричних хвороб у багатьох випадках змінилася. Причиною цього є зміни біологічних властивостей збудників та імунологічної реактивності організму людини. Саме тому збільшилася актуальність своєчасної розробки нових методів етіотропної та патогенетичної терапії, перегляду й удосконалення системи організації боротьби з венеричними хворобами та лікування дерматологічних захворювань.

Особливої уваги заслуговують ті випадки у венерології та дерматології, які найчастіше зустрічаються у практиці лікаря. Світогляд лікаря, його судження й рішення залежать від доступної йому інформації. В кожному конкретному випадку він повинен свідомо вибирати методи дослідження та лікування, показані даному хворому. Пропонований Вашій увазі довідник розрахований на те, аби допомогти практикуючому лікарю впевнитися у своїх знаннях з цього складного розділу медицини. У виданні подана стисла інформація з етіології, епідеміології, клініки, діагностики, лікування й профілактики дерматологічних та венеричних хвороб. Воно містить сучасні дані щодо діагностики та лікування сифілісу, гонореї, хламідіозу, мікоплазмозу, вірусних захворювань та захворювань, викликаних найпростішими. Також у книзі є багато інформації про шкірні хвороби (різні види дерматофітій, дерматитів, еритем, кандидозів) й рекомендації щодо їх лікування.

В довіднику «Раціональна діагностика та лікування в дерматології та венерології» кожен знайде усе те, що його цікавить на даний момент, зіставить проблеми, які зустрічаються в його практиці, з проблемами сучасної медицини. Книга також дасть можливість отримати практичні поради не тільки лікарю-початківцю, а й досвідченому спеціалісту. Це особливо необхідно сьогодні, коли дерматологічні й венеричні захворювання впливають на всі аспекти життя людини (соціальні, моральні, психологічні й економічні), мають визначальний вплив на народжуваність та багато в чому визначають сімейні відносини, оскільки проблеми в інтимному житті людини можуть набувати глибокого трагічного змісту.

Метою даного довідника є поширення сучасних практичних рекомендацій щодо діагностики й лікування різних хвороб у дерматології та венерології, які зустрічаються в лікарській практиці, опис клінічних симптомів та синдромів, що супроводжують ті чи інші патологічні стани. Видання допоможе лікарю зорієнтуватися у виборі лікарського засобу або якнайефективніше скомбінувати препарати для реалізації індивідуальної схеми лікування й медикаментозної профілактики пацієнта не лише з урахуванням доведеної ефективності, а й безпеки та взаємодії ліків. До підготовки довідника були залучені провідні спеціалісти в цій галузі, які мають великий клінічний досвід ведення хворих з перерахованими вище хворобами.

Венерологія та дерматологія ніколи не розвивались так швидко, як тепер. Прогрес у різних областях цих наук спричинив до радикальних профілактичних заходів, у новому світлі представив питання епідеміології, діагностики й лікування дерматологічних та венеричних захворювань.

Довідник буде корисний як практикуючим лікарям (дерматологам, венерологам, урологам, акушерам-гінекологам, невропатологам, педіатрам, окулістам, травматологам, лікарям-лаборантам, лікарям сімейної медицини), так і науковим співробітникам, викладачам медичних закладів, лікарям-інтернам, а також студентам медичних вузів.

І.І. Мавров, доктор медичних наук, професор, директор Інституту дерматології та венерології АМН України, завідуючий кафедрою шкірних та венеричниx хвороб Харківської медичної академії післядипломної освіти

Венерология

Дерматология

Клинический опыт

Довідники Корисне Інформація

Гастроентеролог

Ендокринолог

Педіатр

Сімейний лікар

Дерматолог. Венеролог

Пульмонолог. Фтизіатр

Гінеколог

Дитячий ендокринолог

Офтальмолог

Лабораторні тести

Терапевт (том 1)

Терапевт (том 2)

Дільничний педіатр

Кардіолог

Травматолог

Алерголог

Невідкладні стани

Дитячий гастроентеролог

Дитячий інфекціоніст

Імунолог

Антимікробна терапія

Добове моніторування ЕКГ

Хірург

Психіатр

Дитячий пульмонолог

Інфекціоніст

Стоматолог

Уролог

Клінічний досвід

Референтні норми аналізів

Лікарські засоби

Анкета читача

Про нас

Реклама в довідниках

Наші проєкти

Контакти

Сайт для лікарів та медпрацівників
Умови використання