Медичні довідники серії «Бібліотека «Здоров'я України» Медичні довідники серії «Бібліотека «Здоров'я України» Контакт Карта сайту
Професійно лікарю-практику

Нозологии

Лікарські засоби

Торговые марки

Антраль®

Антраль®, Antral®

Antral

Виробник: Фармак

Форма випуску та склад
Таблетки, вкриті оболонкою, по 100 мг та 200 мг, № 30.
1 таблетка містить Антралю® в перерахуванні на суху речовину 100 мг або 200 мг; допоміжні речовини: магнію карбонат важкий, крохмаль картопляний, кросповідон XL 10 (Polyplasdone XL 10), целюлоза мікрокристалічна 101, повідон К 29/32, полісорбат-80 (твін-80), аеросил, кальцію стеарат, Opadry II 85 G18490 white, Opadry II 85 G25557 red.

Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка. Антраль® належить до групи гепатопротекторних препаратів. Ефективний в лікуванні гострих і хронічних гепатитів різного ґенезу, цирозів печінки. Сприяє зменшенню астеновегетативних порушень, покращує апетит, сон, зменшує диспептичні явища. При курсовому застосуванні препарат нормалізує вміст білірубіну, g-глобулінів, холестерину в крові, протромбіновий індекс, активність трансаміназ (АлАТ та АсАТ) та лужної фосфатази. Антралю® властива пролонгована протизапальна, знеболювальна дія. За результатами доклінічних досліджень встановлено, що Антраль® в умовах гострого, підгострого та хронічного ушкоджень печінки різними ксенобіотиками та їх комбінаціями сприяє послабленню наслідків дії гепатотоксинів, активізації репаративних процесів у гепатоцитах і практичній нормалізації показників структурно-функціонального стану печінки. Препарат інгібує процеси перекисного окислення ліпідів у крові й тканинах, підтримує активність антиоксидантних систем організму, зумовлює стабілізацію структури печінки та мембран гепатоцитів. Як відносно нешкідливий фармакологічний засіб, Антраль® не порушує функцій органів і систем організму, у нього відсутні кумулятивні властивості, імунотоксична, місцевоподразнююча, алергенна, ульцерогенна, ембріотоксична, тератогенна дія.

Фармакокінетика. Максимальне накопичення препарату в крові відмічається через 3-4 год, період напіввиведення – 4-5 год. Препарат виводиться із сечею та калом.

Показання для застосування
Антраль® показаний дорослим і дітям для лікування: гострих і хронічних гепатитів різного ґенезу (вірусних, алкогольних, медикаментозних, токсичних); жирової дистрофії та цирозів печінки; запальних захворювань жовчного міхура, селезінки, підшлункової залози. Для профілактики захворювань печінки внаслідок негативної дії токсинів різноманітної етіології: аліментарні токсини, лікарські засоби, хіміотерапія, променева терапія.

Спосіб застосування та дози
Антраль® призначають усередину після їди, 3 рази на день:
- дорослим та дітям віком старше 10 років – по 200 мг на прийом; при цирозі печінки: в перший тиждень лікування – по 400 мг на прийом, потім протягом 2-3 тижнів – по 200 мг на прийом;
- дітям у віці 4-10 років ( в т.ч. при цирозі печінки) – по 100 мг на прийом.
Тривалість лікування залежить від тяжкості хвороби. Середній курс лікування становить 3-4 тижні. Курс лікування слід повторити через 3-4 тижні.

Побічна дія
Препарат загалом добре переноситься хворими. В поодиноких випадках при тривалому застосуванні Антралю® можливі диспептичні явища, що проходять після відміни препарату.

Протипоказання
Порушення видільної функції нирок, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 4 років.

Передозування
При випадковому вживанні великих доз препарату слід промити шлунок та (у разі необхідності) провести симптоматичне лікування.

Особливості застосування
Рекомендується приймати Антраль® через 20-30 хв. після їди, з помірною кількістю води або молока.
Вагітність і лактація. У зв’язку з обмеженим досвідом застосування, препарат не рекомендується призначати в періоди вагітності та годування груддю.
Вплив на здатність керувати автотранспортом та працювати зі складними механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом та працювати зі складними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами
Антраль® добре суміщається з антибактеріальними, детоксикуючими, жовчогінними, вітамінними препаратами, що дозволяє його включити в комплекси лікувальної терапії. При одночасному застосуванні у пацієнтів із цирозом печінки, Антраль® не впливає на активність стероїдних і цитостатичних препаратів; припускається зменшення (до 50-70%) раніше вживаної дози стероїдів без подальшого зниження ефективності лікування.

Довідники Корисне Інформація

Гастроентеролог

Ендокринолог

Педіатр

Сімейний лікар

Дерматолог. Венеролог

Пульмонолог. Фтизіатр

Гінеколог

Дитячий ендокринолог

Офтальмолог

Лабораторні тести

Терапевт (том 1)

Терапевт (том 2)

Дільничний педіатр

Кардіолог

Травматолог

Алерголог

Невідкладні стани

Дитячий гастроентеролог

Дитячий інфекціоніст

Імунолог

Антимікробна терапія

Добове моніторування ЕКГ

Хірург

Психіатр

Дитячий пульмонолог

Інфекціоніст

Стоматолог

Уролог

Клінічний досвід

Референтні норми аналізів

Лікарські засоби

Анкета читача

Про нас

Реклама в довідниках

Наші проєкти

Контакти

Сайт для лікарів та медпрацівників
Умови використання