Медичні довідники серії «Бібліотека «Здоров'я України» Медичні довідники серії «Бібліотека «Здоров'я України» Контакт Карта сайту
Професійно лікарю-практику

Нозологии

Лікарські засоби

Торговые марки

Подписка на новости

Подписаться     Отказаться

Канефрон® Н

Канефрон® Н, Canephron® N

Canephron-N

Виробник: Bionorica AG

Форма випуску та склад
Драже у блістерах, № 60.
1 драже містить висушені лікарські рослини у вигляді порошку: трави золототисячника (Herba Centaurii) 18 мг; кореня любистка (Radix Levistici) 18 мг; листя розмарину (Folia Rosmarini) 18 мг; допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний, лактоза моногідрат, повідон (К25, К30), магнію стеарат, заліза оксид червоний, рибофлавін Е101, кальцію карбонат, декстроза, крохмаль кукурудзяний модифікований, віск монтановий гліколевий, олія рицинова, сахароза, шелак, тальк, титану діоксид.
Краплі для перорального застосування, у флаконах по 100 мл, № 1.
100 г крапель містить 29 г водно-спиртового екстракту, виготовленого на 59% етиловому спирті з лікарських рослин: трави золототисячника (Неrbа Сеntаurіі) 0,6 г, кореня любистку (Rаdіх Lеvіstісі) 0,6 г, листя розмарину (Folia Rosmarini) 0,6 г, вміст етанолу: 19 об.%; допоміжні речовини: вода очищена.

Фармакологічні властивості
Рослинні компоненти, що входять до складу препарату, проявляють комплексну активність, що проявляється у протизапальній дії та усуненні спазму сечовивідних шляхів, сечогінному, вазодилятаційному та антибактеріальному ефектах. Під впливом препарату посилюється виділення солей сечової кислоти та змінюється кислотність сечі, що попереджає утворення та ріст конкрементів у сечовивідних шляхах і протидіє росту бактерій.
Внаслідок дії розмаринової кислоти, пригнічується вивільнення медіаторів запалення, що зумовлює стійкий протизапальний ефект. Всі рослинні компоненти, які входять до складу препарату, містять речовини (фенолкарбонові кислоти, ефірні олії та ін.), що зумовлюють широку антимікробну дію препарату. Вплив препарату на канальцеву і клубочкову систему нирок призводить до зниження виділення білка при протеїнурії.

Показання до застосування
Основна (базисна) терапія та як компонент комплексної терапії при гострих та хронічних інфекціях сечового міхура (цистит) і нирок (пієлонефрит), в тому числі й у вагітних жінок.
Хронічні неінфекційні захворювання нирок (гломерулонефрит, інтерстиціальний нефрит).
Профілактика утворення сечових камінців, у тому числі й після їх видалення.

Спосіб застосування та дози
Драже: дорослим призначають по 2 драже 3 рази на день; дітям шкільного віку (з 6 років) – по 1 драже 3 рази на день. Після ослаблення гостроти
захворювання прийом препарату слід продовжувати протягом 4-6 тижнів. Драже ковтати, не розжовуючи, з невеликою кількістю рідини.
Краплі для перорального застосування: препарат приймають у такому дозовому режимі: дорослі – по 50 крапель 3 рази на день; діти до 1 року – по 10 крапель 3 рази на день; діти віком 1-5 років – по 15 крапель 3 рази на день; діти з 6 років – по 25 крапель 3 рази на день. Після ослаблення гостроти захворювання, прийом препарату слід продовжувати протягом 4-6 тижнів. Краплі приймають, як правило, в нерозведеному вигляді. Дітям краплі треба додавати у сік або чай. Перед вживанням збовтувати.

Побічна дія
Можливі алергічні реакції на складові компоненти препарату.

Протипоказання
Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Передозування
Випадки отруєння препаратом внаслідок його передозування не відомі.

Особливості застосування
Під час вагітності та при годуванні груддю препарат можна приймати при дотриманні рекомендацій для застосування та після консультації з лікарем.
При застосуванні драже/крапель Канефрон® Н необхідно споживати достатню кількість рідини. Препарат в рекомендованих дозах не знижує здатність керувати транспортом і працювати з механізмами.
Примітка для хворих на діабет. Одне драже еквівалентне 0,012 одиницям заміщення вуглеводів.
Краплі для перорального застосування: під час зберігання можливе незначне помутніння або випадання осаду; це не впливає на дію препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами
Можливі та доцільні комбінації Канефрону® Н з антибіотиками.
Негативні ефекти внаслідок взаємодії препарату з іншими медикаментами не відомі.

Довідники Корисне Інформація

Гастроентеролог

Ендокринолог

Педіатр

Сімейний лікар

Дерматолог. Венеролог

Пульмонолог. Фтизіатр

Гінеколог

Дитячий ендокринолог

Офтальмолог

Лабораторні тести

Терапевт (том 1)

Терапевт (том 2)

Дільничний педіатр

Кардіолог

Травматолог

Алерголог

Невідкладні стани

Дитячий гастроентеролог

Дитячий інфекціоніст

Імунолог

Антимікробна терапія

Добове моніторування ЕКГ

Хірург

Психіатр

Дитячий пульмонолог

Інфекціоніст

Стоматолог

Уролог

Клінічний досвід

Референтні норми аналізів

Лікарські засоби

Анкета читача

Про нас

Реклама в довідниках

Наші проєкти

Контакти

Сайт для лікарів та медпрацівників
Умови використання