Медичні довідники серії «Бібліотека «Здоров'я України» Медичні довідники серії «Бібліотека «Здоров'я України» Контакт Карта сайту
Професійно лікарю-практику

Содержание

справочника

Семейный врач

Протоколы диагностики и лечения заболеваний у детей

Семейный врач. Протоколы диагностики и лечения заболеваний у детей

Безперервний розвиток світової та вітчизняної медичної науки змінює існуючі підходи до лікування та діагностики захворювань (в тому числі диференціальної), а також – погляди на етіологію та патогенез багатьох хвороб. В умовах «фармакологічного буму» лікарю стає дедалі важче визначитися з призначенням адекватного лікування та об’єму медичних процедур для кожного конкретного пацієнта. Тому своєчасне поширення нових методів діагностики та схем лікування і впровадження їх у лікарську діяльність забезпечує високу якість медичного обслуговування населення.

Більшість європейських країн вже давно користується різними системами впровадження нових знань у сферу медицини. Частіше це здійснюється прийняттям та затвердженням нормативних документів щодо діагностики та лікування захворювань.

Україна здійснила крок у розробці та впровадженні в діяльність вітчизняних лікарів нормативних документів щодо регламентації лікувально!діагностичного процесу. Останніми роками Міністерство охорони здоров’я України затвердило та рекомендувало до використання деякі протоколи діагностики та лікування з різних лікарських спеціальностей.

Необхідно визнати, що більшість вітчизняних лікарів, на жаль, ще недостатньо ознайомлені з новими нормативними медичними документами. Головна причина – відсутність оперативного доступу до актуальної медичної інформації. Сучасному лікарю необхідний простий і ефективний помічник у повсякденній інтелектуальній роботі, джерело сучасної медичної інформації на робочому столі та біля ліжка хворого.

Мета нашого видання – донести до широкого кола лікарів розроблені робочими групами відомих вітчизняних фахівців та затверджені Міністерством охорони здоров’я України сучасні методи діагностики та лікування захворювань. При розробці довідника автори керувалися принципами доказової медицини, рекомендаціями визнаних міжнародних медичних організацій, ВООЗ та ін.

Впевнені, що впровадження в практику охорони здоров’я сучасних рекомендацій діагностики та лікування сприятиме підвищенню ефективності медичної допомоги громадянам України.

Ми розуміємо необхідність подальшого вдосконалення протоколів діагностики та лікування захворювань у дітей в зв’язку з неупинним розвитком медицини, тому всі зауваження й побажання відповідних спеціалістів будуть авторами сприйняті з вдячністю.

С.О. Крамарєв
П.П. Сокур
Л.І. Чернишова

Иммунология

Инфекционные и паразитарные заболевания

Пульмоногия

Клинический опыт

Довідники Корисне Інформація

Гастроентеролог

Ендокринолог

Педіатр

Сімейний лікар

Дерматолог. Венеролог

Пульмонолог. Фтизіатр

Гінеколог

Дитячий ендокринолог

Офтальмолог

Лабораторні тести

Терапевт (том 1)

Терапевт (том 2)

Дільничний педіатр

Кардіолог

Травматолог

Алерголог

Невідкладні стани

Дитячий гастроентеролог

Дитячий інфекціоніст

Імунолог

Антимікробна терапія

Добове моніторування ЕКГ

Хірург

Психіатр

Дитячий пульмонолог

Інфекціоніст

Стоматолог

Уролог

Клінічний досвід

Референтні норми аналізів

Лікарські засоби

Анкета читача

Про нас

Реклама в довідниках

Наші проєкти

Контакти

Сайт для лікарів та медпрацівників
Умови використання